Mascota "Primo" Lista participantilor

Forum » Site » Anunţuri

Imi cer scuze pentru intarziere, dar animeprime.ro este pe ultimul loc in lista mea de prioritati in acest moment.

Acum lista cu participanti:

Alecs - O mascota foarte unica, dar care a deviat foarte mult de la idea de mascota.
[spoiler]i202.photobucket.com/albums/aa50/agx_album/Mascote/Alecs.jpg[/spoiler]

Botan - O mascota la fel de unica dar la fel de diferita de idea acestui website.
[spoiler]i202.photobucket.com/albums/aa50/agx_album/Mascote/Botan.png[/spoiler]

Cassadee - Dragut, dar prea mult, multe lucruri l-au facut sa piarda in fata celorlalti.
[spoiler]i202.photobucket.com/albums/aa50/agx_album/Mascote/Cassadee.png[/spoiler]

DreamGirl - Un Primo dragalas, dar stilul in care a fost desenat nu se potriveste cu websiteul.
[spoiler]i202.photobucket.com/albums/aa50/agx_album/Mascote/DreamGirl.jpg[/spoiler]

Dynn - Un Primo foarte interesant, dar aduce aminte de alte mascote de pe internet.
[spoiler]i202.photobucket.com/albums/aa50/agx_album/Mascote/Dynn.png[/spoiler]

Irisim - Bebe Primo are de toate, dar a pierdut mult din cauza "varstei"
[spoiler]i202.photobucket.com/albums/aa50/agx_album/Mascote/Irina.png[/spoiler]

iselast - Un Primo foarte amuzant, dar nu e potrivit pentru acest website.
[spoiler]i202.photobucket.com/albums/aa50/agx_album/Mascote/iselast.png[/spoiler]

Momiji - Acest Primo este probabil unul dintre cele mai reusite, dar a pierdut datorit varstei si formei prea umane.
[spoiler]i202.photobucket.com/albums/aa50/agx_album/Mascote/Momiji.jpg[/spoiler]

Yzu - Respecta culorile specifice aprime, forme excelente si foarte expresiv. Mici chestii pe ici colo, dar merge mai departe ca castigator.
[spoiler]i202.photobucket.com/albums/aa50/agx_album/Mascote/Yzu.png[/spoiler]

Imi cer scuze daca am fost prea direct, sau am suparat pe cineva prin comentariile mele, nu asta a fost intentia.
Toata lumea a dat tot ce a putut, si sunt foarte recunascator.
Persoanele care au participat si nu au castigat sa nu se descurajeze, toti ati venit cu ceva frumos si original.

Sunt de acord cu tine in mare parte, intradevar, Primo ales e cel mai reusit, urmat probabil de samurai-guy al lui momiji - care probabil l-ar fi putut transforma intr-un chibi, artistul lui dynn - daca se modifica culorile, bebe- primo si celelalte mascote ... dar cred ca, daca nu are ce face Yzu, poate sa creeze si alte variante ale lui primo, incorporand ideile celorlalti participanti. (bad day, good day, primo cosplaying, artistic etc ...)
Sincer, toate desenele sunt misto, but there has to be a winner! (am vrut sa scriu in romana, dar suna urat! Pfft)

haha, al meu zici ca e pinguin, l-am facut cu mouseul si line tool din photoshop =))

Salt la forumul: